עינת עדן

מטפלת רגשית בשילוב אומנויות, עם התמחות בגוף ותנועה ומדריכת הורים בתקשורת מקרבת.

בוגרת תואר שני לתרפיסטים מנוסים בהבעה ויצירה וכן, בוגרת הבית לתקשורת מקרבת.

עובדת עם ילדים ובני נוער במשרד החינוך מ-2009, באופן פרטני ובקבוצות קטנות. עם לקויות למידה, הפרעת קשב וריכוז, בעיות נפשיות וילדים על הרצף האוטיסטי.

מקבלת ילדים והורים לטיפול והדרכה, באופן פרטי בקליניקה מ-2015.

אני פוגשת ילדים ובני נוער שחווים קשיי הסתגלות, קשיים חברתיים, ילדים בעלי רגישות יתר וקושי בוויסות עצמי. ילדים שמחפשים את החיבור לכוחותיהם.

דרך תנועה, משחק ויצירה, נחפש יחד להרחיב את ההנאה, החיבור העצמי והחיבור לאחר.

בקבוצות החברתיות, חשוב לי שכל ילד/ה ירגישו שיש להם מקום להביע את עצמם. ללא שיפוט ובמסגרת מכילה ואמפתית, לחקור עמדות ודרכי חשיבה ואופני תגובה אדפטיביות, מבלי לוותר על עצמם.

אני מאמינה שלכל אחד כוחות פנימיים ויכולות שמעבר לנראה לעין. חיבור נכון, בתוך מיכל בטוח, הם הכלים המרכזיים לעבוד איתם. כי ילד שחש אהוב ובטוח ידע להביא את העוצמות שלו ליידי ביטוי.

לימודי תעודת אבחון דידקטי ותעודת הוראה בחינוך המיוחד,אוניברסיטת תל אביב.

תואר שני בלקויות למידה ובלקויות שמיעה, אוניברסיטת תל אביב.

  • עובדת עם ילדי בית הספר היסודי, המתקשים במיומנויות השפה והחשבון.
  • בונה תכנית אישית לכל ילד ומסייעת בהקניית אסטרטגיות להתמודדות עם קשיים בקריאה(קריאה שאינה שוטפת, הבנת העיקר מתוך התפל, התמודדות עם טקסטים רב מילוליים ארוכים), כתיבה , חשבון .
  • משלבת את ההיכרות עם הדרישות בבתי הספר ( מורת שילוב ומחנכת כתה ) ושומרת על קשר עם הצוות החינוכי ,כדי לסייע בצמצום הפערים הלימודיים ובחיזוק היכולת לחוות הצלחה בכתה.

הטיפול הרגשי במתבגר ובמתבגרת מלווה בהדרכת הורים רציפה וביצירת קשר עם יתר הגורמים הבאים במגע עמו, מתוך תפיסה שעבודה מערכתית טובה והדרכת הורים תומכת ומעצימה, מקדמים באופן משמעותי את הטיפול ואת הילד העובר את התהליך.